NL FR

London Travel Card

Verenigd Koninkrijk > Londen

Geldig:

Categorie:

Transfers & Openbaar vervoer

Prijs

Prijs per persoon (1-dagskaart zone 1-6 daluren)
€ 18
€ 9 per kind (11-15)

Prijs per persoon (1-dagskaart zone 1-6 piekuren)
€ 25,2
€ 12,6 per kind (11-15)

London Travel Card

Beschrijving:

U rijdt vrij op de metro en de rode dubbeldekkerbussen. 1 Tarief: zones 1 tot 6 (= groot-Londen - ook de luchthavens Heathrow en London City Airport). Er is een onderscheid tussen piekuren (peak) en daluren (off-peak, na 9u30). Kinderen t/m 10 jaar rijden gratis op de metro en hebben geen ticket nodig indien ze begeleid worden door een volwassene
(max. 4 kinderen met 1 volwassene). Op de bus moeten de kinderen wel nog betalen (ter plaatse een ticket kopen).
Buskaartjes dient u vooraf te kopen (automaat, station,...); u kan niet op de bus betalen. Meer info op www.tfl.gov.uk

Duur:

Daluren: maandag tot vrijdag 09.30-24uur, zaterdag, zondag en feestdagen 05-24uur
Piekuren: maandag tot vrijdag 05-24uur (niet op feestdagen)
Geen metro op 25/12

Info

Wij bieden deze extra's enkel aan in combinatie met het boeken van minimum 1 overnachting. Nadat je je hotel gekozen hebt krijg je de mogelijkheid om deze extra's toe te voegen.

Klik hier voor hotels in Londen
Klik hier voor promoties in Verenigd Koninkrijk, Londen

Zoek & Boek

 
(dd/mm/jjjj)

 Zoek zonder datum

Reis je met kinderen?

Tevreden klant

Hotel:
Tavistock
Locatie:
Verenigd Koninkrijk, Londen

“ Hotel kort bij station St. Pancras, ideaal voor wie met de trein komt. Zeer vriendelijk en behulpzaam personeel. Ontbijt in bijgelegen Indisch restaurant was leuke verrassing. Uitgebreid Engels ontbijt.
Enige opmerkingen: Beetje compassie met de Indische jongeman wiens job het is om alleen de deur te openen ... Is dit echt nodig in deze tijd ? (ik was in India, zijn echt Indische manieren) Badkamer is was gedemodeerd en hier en daar versleten materiaal (ook handdoeken) . Moest het bij mij thuis zijn ik zou renoveren en bijv. douche ipv. bad, maar voor weekend voldoet het.Bad en oud toilet -zonder spaarknop zijn niet echt milieuvriendelijk. Ontbijt: Echt lekker brood en/of echte grote pistolets ontbreken in het assortiment, maar misschien behoort dit niet tot het Engelse assortiment ?  ”

Gepost door Goudeseune Frans
op 31/03/2025

Meer reacties over hotels in Londen?

© Copyright Holidayline, 2000-, All rights reserved. Cloud hosting by Domeinnamen, Website en E-mail dedicated server hosting door COMBELL
Doorsturen naar een vriend

* verplicht veld

Vul de velden hieronder in om deze pagina door te mailen naar een vriend, familielid of collega!

Versturen

Feedback

* verplicht veld

Heb je een opmerking over onze site?

Versturen

Indien je vragen hebt raden wij je aan om eerst onze lijst met Vragen? te raadplegen. Heb je het antwoord daar niet teruggevonden, contacteer ons dan:

Openingsuren callcenter :

maandag 9u - 18u
dinsdag 9u - 18u
woensdag 9u - 18u
donderdag 9u - 18u
vrijdag 9u - 18u
zaterdag
enkel per telefoon
10u - 16u

Holidayline NV
Sint-Jakobsstraat 52
8000 Brugge
België



Boek je hotel, transport en extra's in één dossier!



Even geduld aub!